Історія компанії DAIKIN та ТМ Airfel
по виготовленню газових котлів

Історія компанії DAIKIN

Починаючи з 1950 року, Daikin незмінно займає найважливіше місце на ринку товарів опалення, вентиляції та кондиціювання.

Daikin надає першорядного значення дбайливому ставленню до навколишнього середовища, якості та інновацій, має високотехнологічні інженерно-конструкторські та науково-дослідні центри, а також сучасні виробничі потужності в Японії. За час своєї діяльності Daikin стала зачинателем безлічі відкриттів та технологічних інновацій, таких як перший у світі кондиціонер пакетного типу та тепловий насос (1950-і роки), перша multi split система кондиціювання (1960-і роки) та система кондиціювання VRV (1982 р.).

Daikin – лідер

У 1973 році в Остенді, Бельгія, Daikin Industries Ltd. створив Daikin Europe N.V. з метою компенсації дефіциту та збільшення попиту в Європі, на Середньому Сході, у Росії та Африці. У 2006 році Daikin придбала азіатського гіганта OYL Industries Bhd., до складу якого входять такі компанії як McQuay, J&E Hall та AAF. Це дозволило розширити асортимент продукції у сфері централізованих систем та кондиціювання, зміцнити позиції в Японії та Європі, зайняти важливе місце на ринках Північної Америки та Азії. У 2011 році була придбана Airfel, одна з зростаючих компаній сектору кондиціювання повітря в Туреччині, вона стала важливою базою для ринків Африки, Середнього Сходу та Азії.

Daikin Турція

Ведучи свою діяльність як дистриб'ютор, починаючи з 1978 року, Daikin відіграла вагому роль у секторі кондиціювання повітря в Туреччині після придбання в липні 2011 Airfel.

Сьогодні Daikin Туреччина стала компанією, яка має найширшу в Туреччині гамму продукції у сфері опалення, кондиціювання та вентиляції.

Підприємство з виробництва котлів Хендек/Сокар'я

Завод із виробництва котлів Airfel та DayLux має виробничу потужність 300 тис. шт. на рік. У ході виробництва приділяється особлива увага інженерно-конструкторським та науково-дослідним роботам. Котли, над створенням яких працює кваліфікований колектив, виробляються з використанням найякісніших у секторі компонентів та проходять випробування на 100% надійність, працездатність, герметичність та стійкість тиску. Сертифікація РЄ здійснюється акредитованими європейськими лабораторіями.

Підприємство з виробництва фанкойлів Хендек/Сокар'я

Завод із виробництва котлів Airfel та DayLux має виробничу потужність 300 тис. шт. на рік. У ході виробництва приділяється особлива увага інженерно-конструкторським та науково-дослідним роботам. Котли, над створенням яких працює кваліфікований колектив, виробляються з використанням найякісніших у секторі компонентів та проходять випробування на 100% надійність, працездатність, герметичність та стійкість тиску. Сертифікація РЄ здійснюється акредитованими європейськими лабораторіями.

Підприємство з виробництва Split кондиціонерів Хендек/Сокар'я

Наші кондиціонери, які виробляються на заводі з виробництва split кондиціонерів з потужністю 400 тис. комплектів на рік, проходять випробування на 100% електричну безпеку, бездоганне функціонування та герметичність у лабораторіях вимірювання ентальпії, електричної безпеки, звуку та калориметричних вимірювань. Сьогодні стикування мідних труб, зокрема у критичних точках, здійснюється за допомогою зварювальних роботів. Марки Airfel та DayLux, що входять до структури Daikin Туреччина, представляють сучасне технологічне обладнання: котли, бойлери, кондиціонери, панельні радіатори, фанкойли, станції кондиціювання для сектору кондиціювання повітря тощо сучасне технологічне обладнання для різних потреб. В асортименті доступні конденсаційні газові котли AIRFEL (серія DIGIFEL PREMIX) та традиційні конвекційні газові котли AIRFEL із закритою камерою згоряння (серії DIGIFEL та DIGIFIX). Всі газові котли AIRFEL є комбінованими (тобто можуть працювати і на природному, і на зрідженому газі) настінної установки.

Підприємство з виробництва станцій кондиціювання Хендек/Сокар'я

На заводі із найсучаснішими у Туреччині виробничими спорудами виготовляють кондиціонери побутового та промислового типу, станції відведення вологи в басейнах, кухонні витяжки, вентиляційні установки для сховищ, влаштування рекуперації тепла. Пильна увага приділяється інженерно-конструкторським та науково-дослідним роботам. Наші системи централізованого кондиціювання стали кращим вибором для багатьох проектів: престижних готелів, лікарень, фармацевтичних фабрик, торгових центрів, конгрес-центрів та офісів на території країни та за кордоном.

Підприємство з виробництва панельних радіаторів Хендек/Сокар'я

Завод з виробництва панельних радіаторів DayLux, який має виробничу потужність 1 600 000 погонних метрів на рік, завдяки новим капіталовкладенням зайняв своє місце серед престижних підприємств світу у сфері високотехнологічного виробництва панельних радіаторів за системою катафорезного фарбування. Весь процес виробництва ведеться на повністю автоматизованих зварювальних лініях, після чого продукція проходить випробування на 100% герметичність та стійкість до тиску і виходить зі стін заводу з якістю DayLux.